Jdi na obsah Jdi na menu

V této sekci se můžete dočíst o některých událostech starších půl roku a více

17.6. - Klínec v posledním zápase poráží Choteč B 5:4 a končí tak sezónu krásným 2. místem. Jediný lepší tým byly letos Lety B, které dnes porazili Čísovice B 3:2 a před naším A-týmem udrželi těsný 1-bodový náskok.

Průběh utkání: 1. poločas byl z naší strany velmi neaktivní, a tak špatné přihrávky, nedůraznost i smůla při proměňování 99% šancích způsobili vedení Chotče 2:0. Celý tým proto odcházel do kabin zdrcen. Po poradě v kabině však do druhé půle vstoupili klínečtí namotivovaní a plní energie. Již v 55. minutě vykřesal naději Honza Hošek. O 7 minut později zasáhl chotečský obránce míč rukou, a proto sudí nařídil pokutový kop, který nekompromisně proměnil Marek Láska! V 68. minutě se prosadil Sváťa a domácí získali vedení 3:2! Po následné hrubé chybě naší obrany ale Choteč utkání vyrovnala - 3:3. V 81. minutě podruhé skóroval po samostatné akci Sváťa a opět jsme se ujali vedení. Poté přišla 84. minuta, která byla pro Klínec infarktová - gólman Láska musel zlikvidovat špatné autové vhazování, ale míč zasáhl těsně za hranicí velkého vápna. Hosté proto získali výhodu nepřímého kopu, a ten v zápětí proměnili. Poslední utkání bylo nakonec na góly opravdu bohaté, neboť v 88. minutě po dokonalém rozložení nepřátelské obrany vstřelil gól Roman Mach a zařídil tak vítězství A- týmu 5:4!!

16.6. - Dnes se na stránku připojil jubilejní 1000. návštěvník!! Proto s radostí oznamujeme, že přes léto se web velmi zkvalitní a změní se i systém článků. :)

11.6. - V neděli 17.6. se koná poslední zápas A-týmu v této sezóně!! A protože hrajeme na domácí půdě, žádáme všechny fanoušky ! TJ Klínec ! a příznivce dobrého fotbalu, aby přišli naše fotbalisty v boji o postup podpořit!! Buďte naším 12. hráčem a vyhrajeme s Vaší pomocí!! Soupeřem nám bude tým Chotče B a zápas začíná v 17:00 hodin.
Občerstvení v průběhu utkání zajištěno.

10.6. - V neděli Lety B bohužel porazili Kytín 3:0 a kolo před koncem soutěže jsou v tabulce o pouhý 1 bod před naším áčkem. Tato situace nastala kvůli kontumaci zápasu Lety B vs. Choteč B, který server fotbal.cz ještě nestihl zpracovat, a tak docházelo k šíření mylných informací.

9.6. - V sobotu nastoupil A-tým ke svému poslednímu zápasu na nepřátelské půdě. Soupeřem nám byl B-tým z Řevnic a trenérské povinnosti na sebe opět vzal Josef Kubík. V 1. polovině jsme měli oproti nepříteli více šancí, ale žádná z nich se bohužel neujala, a proto, když hráči odcházeli do šaten, byl stav utkání 0:0. Na začátku druhé půle se na hráčích projevila únava způsobená zejména 30°C horkem a tak byl výkon obou mužstev (až na stálou hyperaktivtu Kotyho :) kritický. Teprve v 70. minutě se dostal Sváťa do velké šance, ale na hranici velkého vápna byl faulován řevnickým gólmanem, který poté viděl od rozhodčího pouze žlutou kartu. Tato chvíle však naše fotbalisty povzbudila a přidala síly k dalšímu boji. Po několika standartních situacích a tlačenicích v pokutovém území bylo skóre zápasu bohužel pořád bez branek. Až v 88. minutě opět dokázal Svatopluk Šťástka své kvality, když presingem vybojoval míč v soupeřové polovině a následnou individuální akci nekompromisně proměnil!!! Žádná další změna skóre už neproběhla, a tak mohli klínečtí fanoušci, kterých bylo v hledišti dokonce více než domácích, slavit vítězství našeho A-týmu 1:0!!!

3.6. - !Pozor změna! Další zápas A-týmu proti Řevnicím B se přesouvá z neděle 10.6. na sobotu 9.6., čas výkopu zůstává neměnný - 17:00 hodin, takže si udělejte čas a přijeďte naše borce do Řevnic pořádně podpořit!! Dnes byly také přidány fotografie trenérů + zápasu Klínec vs. Vonoklasy B.

2.6. - V sobotu Klínecká mužstva odehrála hned 3 zápasy. Od 17:00 hodin se konal velice důležitý zápas A-týmu proti leaderovi tabulky - Všenorům B. Kvůli nepřítomnosti trenéra Obermajera musel zaskočit asistent Josef Kubík. Toto utkání bylo bohužel provázeno silnými přeháňkami, kvůli kterým se zhoršily podmínky pro diváky. Bylo však také velmi bohaté na pokutové kopy. Již v první půli pomocí jednoho skóroval Svatopluk Šťástka a zajistil Klínci vedení 1:0. Mužem zápasu však byl výtečný gólman Láska, který zlikvidoval 2 penalty soupeře a sám jednu proměnil. Hosté měli silnou výškovou převahu a proto se vždy dokázali dotáhnout. Za stavu 2:2 naštěstí zvládl skákavý míč po chybě všenorského gólmana přesně dorazit Pavel Ondruš a A-tým tak po vítězství 3:2 získává potřebné 3 body!!

V 10 hodin 15 minut nastoupil dorost naposledy v této sezóně. Závěrečný zápas se odehrával proti Mníšku na hřišti hostí. V tomto utkání nastoupil s kapitánskou páskou Ondřej Kadič, pro kterého to byl také poslední zápas v dresu dorostu. 1. gól vstřelili již v 10 minutě domácí, takže jsme museli dotahovat. Do hry nás opět vrátil Ondřej Lebl, který dorazil jednu ze standartních situací. Poté se díky samostatné akci prosadil Jan Hasterman a Klínec vedl. Po minele mníšeckého brankáře se míč odrazil od Kryštofa do branky a domácí odcházeli do šaten za stavu 3:1 pro Klínec. Po změně stran přidal Hastry ještě 4. gól. Pak bohužel přišla černá dvacetiminutovka. Nejdříve Mníšek snížil z pokutového kopu, pak ze samostatné akce a po nedorozumění našeho brankáře vyrovnal. Domácí proměnili i jednu ze standartních situací a 5 minut před koncem utkání vedli 5:4. V 89. minutě ale kapitán "Káďa" předvedl brazilský fotbal a tzv. nůžkami neuvěřitelně vyrovnal!! Dorost zakončil sezónu remízou 5:5 a končí v tabulce se 7 body.

Od 14:30 se konalo přátelské utkání Starých gard. Naši Klínečtí kocouři nastoupili proti týmu Zbraslaví a po 90 minutách odcházeli oba celky smírně, protože zápas skončil 1:1.

19.5. - Dorost slaví po dlouhé době vítězství!! Na konci vyrovnané první půle byl po 2 gólech Ondřeje Lebla a Honzy Hastermana stav zápasu 3:3. Od 46. minuty utkání jsme ale nepřítele již k ničemu nepustili, a Matouš Černý, Martin Haneška, Hastry a Christian přidali další 4 branky. Dorost tak po skvělém výkonu zaslouženě zvítězil 7:3!!!

Od 17:00 byl odstartován zápas A-týmu proti Vonoklasům B.

18.5. - Zítra čekají velice důležité zápasy na obě klínecká mužstva. Dopoledne se utká dorost s týmem Dobřichovic - sokem, kterého musíme zdolat a prolomit tak řetěz prohraných zápasů.
Atraktivnější duel však bude na programu od 17:00, kdy A-tým změří síly s Vonoklasy B - tento zápas je zároveň soubojem o první místo celé tabulky!!

13.5. - Dorost se stále snaží přerušit dlouhodobou sérii porážek. V neděli se o to pokusil na hřišti Letů ve velice silné sestavě. Celou první půli jsme se snažili hrát útočný fotbal, ale přibližně ze sedmi našich 100% šancí proměnil pouze jedinou Ondřej Moravec. Nedůraznost naší obrany a přesnost nepřátelských střelců bohužel způsobila poločasový stav 1:2. Po změně stran se již silně projevovala únava způsobená zejména velkým horkem (25-28°C) a tak skóroval pouze soupeř. Zápas tedy skončil 6:1 pro domácí tým. Ve druhé půli také stojí za zmínku střet Adama Kubíka, který obranným zákrokem nechtěně zlomil ruku Letskému útočníkovi. Nyní se pilně přiravujeme na souboj s Dobřichovicemi na domácí půdě, ve kterém musíme rozhodně bodovat!!

12.5. - A-tým prohrává v přípravném utkání se Starou Gardou 3:5)

10.5. - Vzhledem k zápasové mezeře se A-tým střetne v "přípravném" utkání se Starou Gardou v sobotu 12.5. od 17:30 samozřejmě na domácím hřišti). Dále dnes v nepříznivém větrném počasí proběhl trénink A-týmu, kde při hře fotbalu rozhodl svým gólem a následnou hlavičkovou dorážkou Josef Kubík.

8.5. - Vytvořena nová sekce ankety, určitě se podívejte ;) Dále bych chtěl upozornit, že dorost hraje tento víkend (t.j. - 12. a 13. května) opravdu v neděli, na hřišti Letů.

6.5. - A- tým se utkal s týmem Černošic B na nepřátelské půdě a nad silným soupeřem zvítězil 4:3!! Naše áčko tak získalo velice potřebné 3 body a usadilo se na prvním místě tabulky!! Za náš tým skóroval 2x Jan Hošek, poté si připsal gól hlavou Libor Dostál a prosadil se i dorážející Radek Hlaváček.

5.5. - Dorost nastoupil proti Jesenici na hřišti soupeře s jasným cílem zvítězit. Ze začátku šlo vše podle plánu a po chvíli Martin Kamenický po krásné samostatné akci zařídil vedení 1:0. Tento gól nás však příliš natěšil, což způsobilo zaspání obránců a Jesenice otočila na 2:1. Ve druhé půli vyrovnal skvělým lobem Ondřej Lébl. Naši hráči měli na kopačkách ještě několik velkých šancí, které bohužel neproměnili a po hrubé chybě pomezního rozhodčí zvýšili domácí na 3:2. Na tento stav jsme již nedokázali odpovědět, a tak zápas skončil 4:2 pro Jesenici:(

3.5. - trénink A-týmu. Naše áčko je 3. v tabulce, na první Vonoklasy B však ztrácí pouze 1 bod !!! Velice důležité bude nynější kolo, kde hrajeme se silným soupeřem - Černošicemi B.

28.4. - Opět dva zápasy na domácí půdě. Od 10:15 nastoupil bohužel necelý tým dorostu a tak zápas skončil již po prvních 45 minutách 5:0 pro Vrané.

Náladu všem opět vrátil A-tým, který dokázal porazit Čísovice B 4:0 po gólech Romana Macha (krásná hlavička), dvakrát skóroval Sváťa a 1 branku vstřelil střídající Honza Loula. Atmosféru na hřišti také zlepšili nově založení Ultras Klínec, kteří pilně fandili celý zápas. Nyní s napětím čekáme na zprovoznění serveru fotbal.cz (technické problémy) , protože jsme si všichni vědomi toho, že možná vedeme tabulku celé soutěže!!

22.4. - A-tým se utkal s mužstvem Kytínu. Naši borci nedokázali proměnit penaltu, ale po gólu Romana Macha jsme zvítězili 1:0 a stále držíme jarní neporazitelnost i neprůstřelnost!! Kvůli absenci reportéra bohužel nepřinášíme bližší informace, na 1. místo však ztrácíme pouhé 2 body.

21.4. - Dorost se utkal s mužstvem Zvole na hřišti soupeře. Ze začátku jsme hráli vyrovnaný fotbal, avšak špatná kolektivní hra, menší chyby a zranění Martina Kamenického zapříčinili poločasový stav 3:0 pro domácí. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a tak po gólech střelců Hastermana a pražské posily - Lébla skončil zápas 7:2 pro domácí mužstvo.

14.4. - V sobotu byly odehrány hned 2 zápasy na domácím hřišti. V prvním z nich, který se konal od 10:15, dorost přivítal vedoucí tým tabulky - Průhonice. Po dosti vyrovnané první polovině vedly hosté 3:0, po změně stran přidali ještě dalších 5 branek a zápas skončil 0:8.

O hodně lepší výsledek se postaral A-tým, který v zápase, jenž se konal od 16:30, porazil Kazín B 4:0 a posunul se tak na 3. místo tabulky.

13.4. - Proběhl trénink dorostu. Kvůli zítřejšímu zápasu s leaderem tabulky - Průhonicemi následovala již po krátkém rozcvičení ne-příliš náročná hra. Poté asistent trénera seznámil kabinu s výší členských poplatků a systémem jarních tréninků. Zítra se v 16:30 na domácím hřišti koná ještě zápas A- týmu proti poslednímu Kazínu B.

8.4. - A tým poráží Lety B 1:0!!! Zimní soustředění se minimálně pro dnešní zápas vyplatilo. Po mnoha šancích z 1. poločasu a neproměnné penaltě dává v 75. minutě utkání branku jedna z mníšeckých posil, a posuvá tak Klínec na velmi pěkné 5. místo.

7.4. - Dorost prohrává ve Štěchovicích 16:1. Na výsledku zápasu se podepsaly svátky a onemocnění některých hráčů. čestný gól dal opět náš nejlepší střelec Jan Hasterman. Proti Štěchovicím nastoupil nový brankář Jan Chytil.

20.1. - v ranních a dopoledních hodinách proběhla dobrovolná brigáda, jejíž náplní bylo opravení pergoly. Všem dobrovolníkům děkujeme. Od 15:00 hodin proběhl trénink A-týmu: po "přespolním běhu" :) následovaly posilovací cviky a běhy, poté přišla hra fotbalu, trénink byl zakončen cca v 17:00.

19.1. - Velice špatná zpráva :( orkán v noci ze čtvrtka na pátek silně poškodil pergolu a ochranné sítění našeho hřiště, opravy budou následovat...

18.1. - proběhl trénink dorostu, zúčastnilo se 8 dorostenců, po krátkém rozcvičení následovala hra..